Opinie Naszych Klientów

Opinie Naszych Klientów

Odbiór mieszkania z firmą Inspektorzy3miasto przebiegał bardzo profesjonalnie i odbył się bez żadnych zastrzeżeń. Inspektor wykazał się dużą wiedzą nie tylko w temacie postępowania związanego z odbiorem, ale także doskonale znał wytyczne dotyczące mojej nieruchomości. Z czystym sercem rekomenduje firmę Inspektorzy3miasto jako godnego partnera do współpracy.

Osiedle Jabłoniowe INPRO 

 


 

Odbiór naszego mieszkania odbył się w towarzystwie Pani Małgosi. Niedoskonałości mieszkania, które wyszły przy odbiorze mieszkania, natychmiast zostały nam zgłoszone i opisane, czy są to drobne usterki czy wymagające interwencji. Pani Małgosia podeszła do pracy z olbrzymią perfekcją. Sami byliśmy zaskoczeni, że niektóre rzeczy trzeba sprawdzić. […] Mogę z czystym sumieniem polecić firmę.

Osiedle 2 Potoki POLNORD 

Jestem zadowolona ze świadczonej usługi odbioru technicznego. Pan inżynier był bardzo miły, sympatyczny i profesjonalnie podszedł do sprawy. Odpowiadał również na nasze pytania i poświęcił nam sporo czasu.

Osiedle Altoria HOSSA

 

 

Mogę szczerze polecić odbiory z Inspektorzy3miasto.
Pani M.Górska dokonując odbioru mojego mieszkania w stanie deweloperskim wykazała się dużą dokładnością, zwracała uwagę na najmniejsze detale. Usługa wykonana w sposób rzetelny i profesjonalny.
Polecam wszystkim poszukującym pomocy przy odbiorze mieszkania.

Osiedle Błękitna Kaskada POLSERVICE 

Z czystym sumieniem polecamy inspektorów z inspektorzy3miasto.pl. Korzystaliśmy z pomocy p.Małgorzaty przy odbiorze mieszkania w stanie deweloperskim i była to bardzo dobra decyzja. Pani punktualna, konkretna, sumienna. Przygotowana merytorycznie, z niezbędnymi urządzeniami pomiarowymi, znająca dokładnie problematyczne punkty. Drobiazgowo sprawdzone zostało chyba wszystko, protokół z usterkami sprawnie przygotowany. Naprawdę współpraca z inspektorzy3miasto.pl oszczędziła nam mnóstwa nerwów, czasu i ewentualnego szarpania się z deweloperem. Godni polecenia!

Osiedle Pięć Wzgórz KOKOSZKI 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani rzeczoznawcy. Dzięki temu, zgłosiliśmy do protokołu usterki, na które na pewno nie zwrócilibyśmy uwagi. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Z czystym sumieniem poleciliśmy Panią rzeczoznawcę znajomym.

DS INVESTMENT SP. Z O.O.OSIEDLE FOURPLEX
Z czystym sumieniem polecam firmę inspektorzytrojmiasto.pl. Bardzo rzetelne, fachowe i dokładne podejście, w tym przypadku Pani Małgorzaty, do tematu odbioru mieszkania przyczyniło się do jego bez problematycznego przejścia i zarazem wykrycia kilku niedoróbek, które zostały odnotowane w protokole odbioru.
Na firmę inspektorzytrojmiasto.pl trafiłem w internecie przypadkowo i nie żałuję tego wyboru.
Jeszcze raz polecam.

Osiedle Jaworzniaków Budros
Inżynier, który pomagał nam w odbiorze mieszkania, skontaktował się z nami telefonicznie dzień przed wyznaczonym odbiorem i poinformował nas o stanie inwestycji, z którym zapoznał się wcześniej, uczestnicząc w odbiorze innego mieszkania. Sam odbiór przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Pan inspektor przybył na spotkanie punktualnie, udzielił nam wielu pomocnych wskazówek dotyczących m. in. administracyjnych procedur związanych z możliwym terminem uzyskania pozwolenia na użytkowanie i sprawdził szczegółowo mieszkanie. Wieczorem tego samego dnia dodatkowo otrzymaliśmy protokół z wyszczególnionymi usterkami i wynikiem pomiaru powierzchni mieszkania.

Osiedle Młody Straszyn NEX-BUD